БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  КУЛЬТУРА   >>> 13 Серпня 2017

Село Ломачинці на Сокирянщині може виграти конкурс "Неймовірні села України - 2017". Голосуйте!

ПІДТРИМАЙМО НАШИХ! /


Експертна рада II Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2017» обрала 20 півфіналістів. Серед них - село Ломачинці Сокирянського району Чернівецької області. Наразі Ломачинці займали 4-ту позначку у списку. На конкурс надійшло більше ніж 300 заявок.

  

16 липня розпочався другий етап конкурсу — фінал: на сайті AgroPortal.ua до 16 серпня буде проходити онлайн-голосування. Паралельно з онлайн-голосуванням кожен член Експертної ради виставить оцінки селам-конкурсантам. 

 

Під час підрахунку результатів бали онлайн-голосування та оцінки експертної ради буде зведено до єдиної 50-бальної шкали. Відповідно, максимальний бал для кожного села-конкурсанта за результатами онлайн-голосування — 50, експертної ради — 50. Максимальний бал — 100.

З 16 по 23 серпня редакція AgroPortal.ua зведе воєдино всі оцінки та 24 серпня на сайті AgroPortal.ua буде оголошено переможців, дату і місце нагородження.

 


З цього приводу до читачів БукІнфо і жителів краю звернувся депутат Сокирянської районної ради, житель села Ломачинці, наш прихильник і постійний дописувач Ігор Нажига:


Шановні друзі!!! Наше село має дуже хороший шанс на перемогу, в чому я не сумніваюся, але без вашої підтримки нам не впоратися!!! Щиро просимо про допомогу!!! Разом зробимо більше!!! Всім, хто долучиться до цієї важливої справи, велика подяка від нашої дружньої та гостинної ломачинецької громади!!!


Користуючись нагодою, запрошую до нас на ЕКО-відпочинок!!! В нашій мальовничій місцевості, кожен знайде відпочинок на свій смак!!! Гостинність гарантуємо!!!


Фото agroportal.ua