БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  НОВИНИ   >>> 22 Травня 2017

Оренда землі у Чернівецькій області подорожчала на понад 12 мільйонів гривень

ГРОШІ ІЗ ЗЕМЛІ / 

Буковинські землекористувачі з початку року сплатили до бюджету 84,2 мільйона гривень. Про це повідомляє Головне управління ДФС у Чернівецькій області.

Аналізуючи надходження впродовж січня - квітня 2017 року, фіскали спостерігають позитивну динаміку сплати земельного податку у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року на 12,4 млн. грн.

Зокрема, цьогоріч до регіональних скарбниць від землекористувачів та власників землі юридичних осіб надійшло понад 64,9 млн. грн. та 19,2 млн. грн. – від фізичних, що становить 12,6 відсотків загальних надходжень місцевої казни.

Водночас, буковинці мають змогу звірити площу земельної ділянки, уточнити суму податкового зобов’язання звернувшись до сільських та селищних рад у районах, за місцем знаходження земельної ділянки.

Сплатити земельний податок жителі області можуть через каси сільських (селищних) рад за квитанцією про прийняття податків та зборів.

Адреси, режим роботи ЦОПів та повний перелік усіх адміністративних послуг, які надаються територіальними органами ДФС у Чернівецькій області розміщені на офіційному порталі за посиланням: http://cv.sfs.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda/.