БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  НОВИНИ   >>> 22 Травня 2017

Керівництво Управління Укртрансбезпеки в області пильнуватиме, щоб вантажівки не руйнували дорожнє полотно

ЕХ, ДОРОГИ... / 

В рамках проведення апаратної наради голова обласної державної адміністрації порушив питання діяльності Управління Укртрансбезпеки у Чернівецькій області. Олександр Фищук наголосив на тому, що збереження у належному стані доріг області значною мірою залежить від роботи зазначеного підрозділу.
 
Як поінформував начальник Управління Укртрансбезпеки у Чернівецькій області Валерій Макаренко, з початку 2017 року відділом державного контролю та нагляду за безпекою на транспорті Управління Укртрансбезпеки у Чернівецькій областіперевірено 3596 транспортних засобів, за результатами перевірок винесено 481 Постанову про застосування адміністративно-господарського штрафу на перевізників, які здійснили порушення. На них накладено штрафні санкції в розмірі 342 тис. 448 грн. та перераховано до державного бюджету 236 тис. 646 грн.
 
Також винесено 115 Приписів щодо усунення порушення законодавства про автомобільний транспорт.
 
Виявлено 759 порушень, виявлено 209 нелегальних перевізників, на яких складено 577 Актів проведення перевірки додержання вимог законодавства під час виконання перевезень та вантажів автомобільним транспортом, 69 протоколів про адміністративні правопорушення за порушення вимог ст.. 133-2 КУпАП.
 
До правоохоронних органів направлено 39 актів, виявлено 240 порушень режимів праці та відпочинку водіїв.
 
Водночас за відповідний період виявлено 22 порушення габаритно – вагового контролю під час проведення перевірки транспортних засобів щодо дотримання ними габаритно-вагових параметрів.
 
На сьогодні повноцінно працюють майданчики габаритно-вагового контролю в Оршівцях та Атаках, на яких здійснюються перевірки. В області наявні відповідні 4 сертифіковані площадки.
 
Нині зроблено ще 1 майданчик габаритно-вагового контролю в Дубівцях на трасі М–10.
 
Олександр Фищук доручив керівництву вищевказаного управління взяти під особистий контроль питання щодо недопущення в межах області порушень габаритно-вагових параметрів автівок в подальшому.