БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ЧЕРНІВЦІ   >>> 18 Травня 2017

Члени парламентського депутатського об'єднання «Буковина» вважають, що немає підстав для проведення позачергових виборів до Чернівецької міської ради

ПРОДАН ЗА ПРОДАНА / 

Як повідомляє прес-служба Оксани Продан, такий висновок обговорення цього питання на засіданні цього парламентського об'єднання.


«Чернівецька міська рада працює, приймає рішення, забезпечує життєдіяльність міста. Так, є в міськраді дискусії та різні позиції, але їх необхідно врегульовувати шляхом діалогу між представниками громади. Жодних правових підстав для перевиборів Чернівецької міської ради немає. Більше того, Чернівецька міська рада за 2016 рік отримала перше місце за прозорістю, відкритістю та підзвітністю серед усіх міських рад з 48 міст за результатами моніторингу спільного проекту USAID та УНЦПД «Індекс демократичності міст», – йдеться в повідомленні міжфракційного об’єднання «Буковина».

Міжфракційне об’єднання «Буковина» створено в грудні 2014 року. В його склад входять Оксана Продан, Михайло Гаврилюк, Вадим Денисенко, Марія Матіос, Богдан Онуфрик, Іван Рибак, Роман Романюк, Сергій Рудик, Владислав Севрюков, Григорій Тіміш. 
 
Нагадаємо, вчора народний депутат України Максим Бурбак оприлюднив листа фракцій міськради, які відмовляються від перевиборів. Нардеп порадив міським депутатам готуватись до виборів. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Плач Ярославни у виконанні Фірташівської запроданівської об'єднаної команди з плюндрування нашого міста Чернівці. Вони навіть засвідчили свій союз власними підписами. Учасники вакханалії в міській раді колишні регіонали та примкнувші до них "патріотичні пост Майданні демократичні сили" Батьківщина, Свобода, Народний контроль та Самопоміч. Ось вам весь букет! Всі проти позачергових виборів. Але ж як всі вони в численних ефірах заявляли про готовність до позачергових виборів та переконаність у виграші. Ну що ж, говорить не яму копать:) Я в черговий раз їм пораджу - міняйте памперс та готуйтесь до виборчої компанії . А вона буде спекотною. За свої негідні вчинки будете відповідати перед громадою. І за відсутність нових тролейбусів, і за знищений імідж Чернівців в очах західних партнерів, і за багато іншого. Люди дуже розумні і ваша чергова гречка вас не врятує", - написав нардеп.
 
Фото Buknews