БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  НОВИНИ   >>> 28 Квiтня 2017

У полоні бойовиків на Донбасі залишаються 127 осіб, - Ірина Геращенко

ВРЯТУЙТЕ ХЛОПЦІВ / 

У полоні проросійських бойовиків на окупованих територіях Донбасу перебувають 127 осіб.
 
Як передає Цензор.НЕТ, про це перший заступник голови Верховної Ради, представник України в підгрупі з гуманітарних питань Тристоронньої контактної групи з урегулювання ситуації на Донбасі Ірина Геращенко написала на сторінці у Facebook.

У четвер вона обговорила з послом Німеччини в Україні Ернстом Райхелем політику безпеки і гуманітарну ситуацію на Донбасі, роботу ТКГ і Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

"Розповіла послові про наші зусилля зі звільнення заручників, яких сьогодні на окупованих територіях уже 127", - написала Геращенко.

Також вона звернулася до Німеччини з проханням посилити тиск на Росію для звільнення заручників і вирішення гуманітарних проблем.

"Я чудово усвідомлюю ту важливу роль, яку відіграє Німеччина й особисто канцлер Ангела Меркель для збереження єдності ЄС у питанні санкцій проти РФ до повного виконання Мінських домовленостей. Я знаю, скільки Німеччина і її керівництво докладають зусиль для мирного врегулювання конфлікту на Донбасі, спровокованого РФ. Але завжди, на всіх зустрічах із німецькими чиновниками прошу посилити тиск на РФ для звільнення заручників і вирішення гуманітарних проблем, підкреслюю, що гуманітарний блок для нас на одній позиції зі сферою безпеки за пріоритетністю", - написала вона.