БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  НОВИНИ   >>> 21 Квiтня 2017

Головою Спілки журналістів обрано Сергія Томіленка

СПІЛКА З ГОЛОВОЮ / 

Національна спілка журналістів (НСЖУ) обрала головою свого першого секретаря Сергія Томіленка. Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські новини, таке рішення було ухвалене сьогодні на 14-му з'їзді НСЖУ в Києві.

За кандидатуру Сергія Томіленка віддали в другому турі свої голоси 131 із 258 делегатів з'їзду, за співробітника Головного департаменту інформаційної політики Адміністрації Президента Олександра Бухтатого - 98 делегатів.

У ході з'їзду на посаду голови НСЖУ було висунуто 6 кандидатів.

Крім Томіленка, участь у виборах голови брали Сергій Омельчук, Валерій Бебик, Гліб Головченко, Олександр Бухтатий і Віктор Чамара.

За результатами 1-го туру Томіленко отримав 106 голосів, Бухтатий - 63, Чамара - 31, Головченко - 28.

Представляючи свою програму, Томіленко заявив, що продовжить поступальний розвиток і омолодження найбільшої журналістської організації країни.

"Спілка залишатиметься авторитетною і незалежною. Вона не буде управлятися з Адміністрації Президента або інших органів, кожна ланка й кожен член спілки буде відчувати себе частиною єдиної команди", - заявив він.

При цьому Томіленко піддав критиці різкі заяви щодо "політично неправильної" позиції НСЖУ, які прозвучали під час з'їзду, і висловився за припинення політичних протистоянь всередині спілки після виборів нового керівника.

"Ми повинні бути єдиними у відстоюванні своїх прав. Повинно бути відкинуто як дикий і нецивілізований поділ журналістів на недоукраїнців, недопатріотов. Не повинно залишатися місця зловтісі, коли здійснюються напади на редакції "не своїх" газет або телеканалів. Я вважаю, що редакційна політика таких каналів може обговорюватися. Але цивілізованим способом, а не варварським. І НСЖУ жодним чином не повинна підтримувати репресії або обмеження прав журналістів", - зазначив він.

Також Томіленко назвав своїм першим завданням примирення в керівництві НСЖУ і припинення ворожнечі між окремими групами на чолі організації.