БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПЕРСОНАЛІЇ   >>> 20 Квiтня 2017

НАБУ затримало екс-нардепа Мартиненка. "Народний фронт" протестує (ВІДЕО)

ЩЕ НЕ ВЕЧІР / 


Детективи НАБУ затримали колишнього народного депутата Миколу Мартиненка. Про це Цензор.НЕТ повідомив адвокат екс-нардепа Ігор Бойко. Затримання відбулося в приміщенні офісу партії "Народний фронт" за адресою Кловський узвіз, 7.
 

Підозру Мартиненку вручено не було. Екс-нардепа повезли в офіс НАБУ, куди їде і сам адвокат.

 

Як відомо, НАБУ під процесуальним керівництвом САП розслідує отримання представниками української влади 30 млн франків хабара в 2009-2015 рр. за сприяння у ході закупівлі НАЕК "Енергоатом" устаткування у чеської компанії "Skoda JS". У грудні 2015 року в зв'язку з розслідуванням НАБУ Мартиненко склав депутатський мандат. У парламенті Мартиненко був одним із лідерів фракції "Народний фронт". Раніше в парламенті він очолював комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки 

 

 

Затримання Національним антикорупційним бюро колишнього народного депутата Миколи Мартиненка, який добровільно склав мандат півтора роки тому для неупередженого розслідування, є ознакою вибіркового правосуддя та політично мотивованих дій антикорупційних органів. Попри те, що до сьогодні кошти і активи, виведені Януковичем, так і не стали предметом розслідування НАБУ, бюро переслідує політика з послідовною українською і антиросійською позицією. Про це повідомила прес-служба «Народного фронту».

 

Фото УНІАН