БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ЖИТІЄ МОЄ   >>> 20 Квiтня 2017

Розкішний маєток Ахметова зняли дроном (ФОТО + ВІДЕО)

А РЕНАТУ "ДО ЛАМПОЧКИ"... / 


Журналісти зняли за допомогою безпілотника відео маєтку олігарха Ріната Ахметова під Києвом. Про це йдеться на сторінці "Слідство.Інфо" у Facebook.


Розкішний палац розташований у селі Плюти на 20 га землі та оточений подвійним парканом. На території маєтку ведуть будівництво. "Після обстрілу нашої знімальної групи Максим Опанасенко повернувся на місце події і докладно відзняв на відео новий маєток Ріната Ахметова.

За документами це не маєток зовсім. Цей палац оформлений як "заклад охорони здоров'я та соціальної допомоги". Напевне, Ахметов побудував його для відпочинку шахтарів, які працюють на його підприємствах. Саме тому тут охорона, не кваплячись, стріляє по журналістах. Щоб ніхто не турбував простих гірників з Донбасу", - пишуть у групі.
 

Рінат Ахметов очолив рейтинг Forbes найбагатших людей України. Торік його статки оцінили в $4,1 млрд. Він президент футбольного клубу "Шахтар", власник компанії System Capital Management та благодійного "Фонду Ріната Ахметова". Володіє контрольними пакетами акцій понад 100 підприємств, що працюють у гірничо-металургійній, енергетичній, телекомунікаційній галузях, у банківському, страховому секторах, медіабізнесі, у роздрібній торгівлі, галузі нерухомості.

  

19 квітня ЗМІ повідомили, що Ахметов став дідусем. У старшого сина мільярдера Даміра і його дружини Діани народилася донька.