БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ЧЕРНІВЦІ   >>> 20 Квiтня 2017

"Чернівецькі депутати відмовились виділити гроші на 20 нових тролейбусів", - Каспрук... Але програму розвитку електротранспорту в Чернівцях все ж прийняли (ОНОВЛЕНО)

НАРОДНІ ЗАСЛАНЦІ / 

На сесії Чернівецької міської рада депутати відмовились передбачити закупівлю 20-ти нових тролейбусів за бюджетні кошти у програмі розвитку електротранспорту.
 
Нові тролейбуси бачити на вулицях міста захотіли тільки 9 обранців з 32 присутніх.

"Депутати відмовилися у програмі розвитку електротранспорту передбачити закупівлю у цьому році 20 нових тролейбусів за бюджетні кошти. Лише 9 голосів "за". Навіть за пропозицію придбати у цьому році 5 нових тролейбусів проголосували лише 13 депутатів. Зате" будемо мати" дуобуси. Сподіваюся, що депутати знають різницю між дуобусом і звичайним тролейбусом з двигуном внутрішнього згорання. Петицію чернівчан, рішення громадських слухань про закупівлю нових тролейбусів до уваги не взяли", - прокоментував ситуацію міський голова Олексій Каспрук на своїй сторінці в Facebook.
 
Чернівецька міська рада ухвалила "Програму розвитку електротранспорту в Чернівцях", якою передбачається виділення 30 мільйонів гривень на тролейбусне управління.

За відповідний проект рішення сьогодні на черговій сесії міськради проголосували 30 депутатів, пише molbuk.ua

Кошти з програми будуть спрямовані, зокрема, на закупівлю необхідної техніки для Чернівецького тролейбусного управління: нові тролейбуси, заміна і оновлення контактної мережі, придбання обладнання для шиномонтажу та підготовка проектної документації щодо створення нових тролейбусних маршрутів.

Водночас міськрада ухвалила пропозицію депутата Василя Продана, котрий запропонував включити до програми окреме питання щодо закупівлі 20 нових тролейбусів.
 
Нагадаємо, сьогодні, 20 квітня, продовжується сесія Чернівецької міськради, яка розпочалася ще 30 березня.

БукІнфо (с)
Фото Максима Козменка