БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  НОВИНИ   >>> 20 Квiтня 2017

Бурбака обурило, що до Ларги пустили один вагон, де людей набивається як оселедців в бочці (ВІДЕО)

НЕНАРОДНИЙ ПОЇЗД / 

Із Чернівців до Кельменців близько місяця ходить одновагонний потяг, щоразу вщент забитий пасажирами.
 
У відео, оприлюдненому на YouTube, пасажири розповідають, що скаржаться та вимагають другого вагону вже місяць, проте безрезультатно. У вагоні немає змоги відкрити навіть вікно, місце для багажу знайшли у тісній секції поблизу купе провідників, пише інформагенство АСС.
 
"Двоє хлопців ледь не зомліли, бо на таку кількість людей не вистачає повітря! Вікна не відкриваються. Матерів з дітьми пустила до себе в купе провідниця", — написали автори відеозапису.
 
Сьогодні нардеп Максим Бурбак оприлюднив на своїй сторінці у Facebook проскановані звернення до керівника ПАТ "Укрзалізниця" Войцеха Бальчуна та до Міністра інфраструктури Володимира Омеляна про те, щоб потяг "Чернівці-Ларга" обладнали ще одним вагоном, системою кондиціонування та пристойними умовами для перевезення пасажирів.
 
"Один вагон з Чернівців в напрямку Ларги - це звісно супер економія для Укрзалізниці. Але чиновникам залізниці не треба забувати, що це пасажирський поїзд і в ньому їдуть люди, а не дрова. Тому мало того, що вагонів має бути як мінімум два, то ще й ці вагони повинні бути відремонтовані і обладнанні системою кондиціонування. Принаймі повинна бути можливість вікна відкривати. Звернувся до керівника ПАТ"Укрзалізниця" Войцеха Бальчуна з вимогою виправити ці недоліки. Таке ж звернення пішло і на Міністра інфраструктури Володимира Омеляна.
 
P.S. Про цю ганебну ситуацію дізнався з місцевих ЗМІ. Ще раз звертаюсь до всіх мешканців Чернівецької області. В кожному районі відкриті громадські приймальні народного депутата Максима Бурбака. Звертайтесь і будемо разом оперативно вирішувати подібні ситуації. В моїх громадських приймальнях працюють мої помічники і вони відповідальні люди", - йдеться в дописі.