БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  НОВИНИ   >>> 20 Квiтня 2017

Чернівецькими митниками за три місяці цього року вилучено предметів правопорушення на 22 млн.грн.

МИТНИЦЯ НЕ СПИТЬ / 

Фахівцями Чернівецької митниці за три місяці цього року вилучено предметів правопорушення на 22 млн.грн. Про це повідомили на Чернівецькій митниці ДФС. За перший квартал співробітники митниці запровадили 501 справу про порушення митних правил на суму 22,1 млн.грн. та вилучили предметів правопорушення вартістю 22,0 млн.грн. Це на 19,4 млн.грн. більше за аналогічний період минулого року.
 
Основними предметами правопорушення були промислові товари – вартість вилучених товарів склала 19,7 млн. грн. та тютюнові вироби – вартість вилучених тютюнових виробів склала майже 2,0 млн. грн.
 
Крім того, в рамках операції «Рубіж-2017» було ініційовано 212 митних оглядів. В результаті складено 92 протоколи про порушення митних правил на суму 4,5 млн. грн. При перевірці правильності визначення митної вартості товарів, сума додаткових митних платежів склала 508,6 тис.грн.
 
До правоохоронних органів Чернівецької області, з початку цього року, направлено 6 повідомлень про протиправні діяння, що містять ознаки злочину.