БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ЖИТІЄ МОЄ   >>> 19 Квiтня 2017

Погода заважає пані Палійчук провести Фестиваль "Розквітай, писанко!" під стінами ОДА. Його перенесли на 27 квітня (ОНОВЛЕНО)

ГУЛЯТЬ, ТАК ГУЛЯТЬ! /


З метою відродження, збереження українських народних традицій щодо виготовлення писанок, великодніх атрибутів декоративно-ужиткового мистецтва; створення умов для їх творчого і духовного розвитку; виявлення і підтримки талановитої та обдарованої учнівської молоді Департаментом освіти і науки вперше організовано фестиваль-конкурс «Розквітай, писанко!» серед загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів Чернівецької області.

 

Відповідний лист Оксани Палійчук розіслала місцевим ЗМІ.


Обласний етап фестивалю-конкурсу «Розквітай, писанко!» відбудеться за участі керівництва Чернівецької обласної державної адміністрації та обласної ради; директора Департаменту освіти і науки Оксани Палійчук; представників райдержадміністрацій, районних та міських рад; керівництва органів управління освітою; представників професійних спілок працівників освіти; громадських організацій; керівників навчальних закладів області; провідних фахівців у галузі освіти та педагогів краю.

Біля адмінбудівлі облдержадміністрації представлять 38 писанкових дерев, проведуть виставку великодніх рушників та літератури; буде національна кухня, концертна програма, майстер-класи з писанкарства та кондитерського мистецтва, благодійна акція «Врятуй дитині життя!» (збір коштів для онкохворих дітей). У концертній програмі візьмуть участь буковинський дует «Писанка», фольклорний театр-студія «Ґердан» та учнівські художні колективи Чернівецької області.
 
УВАГА! У ЗВ'ЯЗКУ З ПОГОДНІМИ УМОВАМИ ЗМІНЕНО ДАТУ!
 
Своє свято Оксана Палійчук влаштує 27 квітня об 11.00 год. біля адмінбудівлі ЧОДА (вул. Грушевського, 1), на яке знову уклінно запрошують представників ЗМІ та громадськість краю.