БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ЧЕРНІВЦІ   >>> 11 Сiчня 2017

У міськраді запевнили, що святкові заходи, які відмінили через сильні морози у Чернівцях, обов'язково відбудуться

СВЯТКОВА ПОРА / 

Різдвяно-новорічні заходи в місті відбудуться всупереч суворій погоді, про це сьогодні, 11 січня, на брифінгу повідомили заступник міського голови Олександр Паскар, начальник управління культури Чернівецької міської ради Юлія Сафтенко, заступник начальника управління культури Галина Крупа, директор Центрального палацу культури Олександр Мадей та директор Будинку естетики та дозвілля міста Чернівців Анна Якимець.
 
Як повідомляє кореспондент БукІнфо, мова йшла про перенесені через несприятливі погодні умови різдвяні заходи. Вони мали відбуватися 7 і 9 січня на Соборній площі. Святкове дійство «Ой радуйся, земле», у якому візьмуть участь аматорські колективи Центрального палацу культури, Будинків культури мікрорайонів Роша та Цецино, відбудеться 13 січня на Соборній площі. 14 січня виступатимуть аматорські колективи Будинку естетики та дозвілля міста Чернівців. Після 14 січня різдвяну сцену демонтують.
 
«Один із найочікуваніших заходів – фестиваль маланок, який відбудеться 15 січня. Важко спрогнозувати, чи всі запрошені учасники зможуть долучитися, але ми запросили угорські, польські та румунські колективи, тож маємо надію, що захід матиме міжнародний статус», - зазначає начальник управління культури Юлія Сафтенко.
 
На Водохреща, 19 січня, уже хорошою традицією нашого міста є освячення води на площі Пресвятої Марії, цей рік – не виняток. Відразу після освячення усіх охочих запрошують на ще одне цікаве різдвяно-новорічне дійство – ІІІ регіональний фестиваль «Майданівська коляда», організатором якого є ГО «Рада Майдану».
 
БукІнфо (с)
Фото - Чернівецький промінь