БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  БЛАГОДІЙНІСТЬ   >>> 9 Сiчня 2017

Знову прохання про допомогу: буковинська родина просить благодійників посприяти в лікуванні Богданчика Чорнея, який переніс вірусний ецефаліт

СВІТ НЕ БЕЗ ДОБРИХ ЛЮДЕЙ / 


І знову прохання про допомогу! Богданчик Чорней в жовтні 2014 року переніс вірусний енцефаліт, ускладнений правобічним геміпарезом, епілепсією, від якого сильно постраждав головний мозок, нервова та імунна системи. Три місяці перебував у комі. Один рік лежав, як рослина з постійними судомами.

 

Про це на своїй сторінці у Facebook написала відома громадська активістка, лікар-нарколог Іванна Герасимчук.

 

Батьки знайшли хороших лікарів в м.Одессі, які погодились лікувати, і в Богдана з'явились перші результати: почав тримати голову, сидіти, ходити і з часом бігати. За ці два роки хлопчик переніс багато болю. За один день йому робили до ста ін'єкцій, але воно того варте- з'явилися перші результати, за які батьки вдячні Богу і лікарям.

 

10 січня Богданчик повинен розпочати новий курс реабілітації в центрі комплексної реабілітації "Реалайф", що на Одещині. Але до проходження реабілітації потрібно прокапати "Октагам", ціна одног флакончика якого коштує 4700 гр. Всього на реабілітацію портібно 39200 гр, що для цієї сім"ї непомірно великі. В сім"ї ще виховується13-річна донька.

 

Лікар - волонтер звертається до всіх небайдужих допомогти Богданчикові знову бути здоровим !!!

  

Телефон мами Багданчика: +380507840580 - Люда
Реквізити ПриватБанк: 5168757230604177