БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  СПОРТ   >>> 28 Грудня 2016

Тренери ФК "Буковина" покидають команду. Президент клубу теж подав у відставку... (ОНОВЛЕНО)

ДОГРАЛИСЯ... / 

Головний тренер ФК "Буковина" Сергій Шищенко і тренер Григорій Чурілов оголосили про те, що залишають команду. Про це вони повідомили сьогодні на прес-конференції у готелі "Буковина", передає molbuk.ua.

"Я вдячний президенту клубу і генеральному директору за те, що вони запросили мене. Це був новий етап у житті, але я йду з команди", - сказав С. Шищенко. "У мене є пропозиції, але я йду - говорити не буду, бо це не коректно", - додав він.

"Мені було дуже затишно у Чернівцях. Тут може бути футбольна мекка України за наявності достойних людей", - сказав Г. Чурілов.
 
"Хочу побажати, щоби в Чернівцях почали будувати поля і щоб футбол виходив на гідний рівень", - додав тренер.
 
ФК "Буковина" залишається без головного тренера та президента. Сергій Гринюк, президент ФК "Буковина" заявив на прес-конференції про свою відставку. Пояснивши це постійними проблемами клубу, які ніхто не допомогає вирішувати, передає Інформагентво АСС.
 
"Понад два роки намагався рятувати клуб, чимало пішло ресурсів. Фізично дуже важко було. Але далі так працювати неможливо. Тренувальних полів немає, бази немає, ресурсів немає. - розповів Сергій Гринюк.
 
Залишає команду також і головний тренер Сергій Шищенко. Він подякував футболістам та керівництву клубу, сказав, що працював із задоволенням, але переходить в інший клуб.
 
Міський голова, Олексій Каспрук на ці заяви відповів, що йому від цих слів хочеться плакати. Але запевнив, що місто команду втратити не може.
 
 
 
Фото - ІА АСС