БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ТЕХНОЛОГІЇ   >>> 10 Червня 2016

Компанія Google винайшла нову інтернет-технологію передачі даних, від якої "рве дах"

НАШЕ МАЙБУТНЄ / 

За повідомленням The Wall Street Journal, холдинг Alphabet, що володіє компанією Google, оголосив про створення технології бездротової передачі даних, що забезпечує швидкість до 1 Гбіт / с і є дешевшою, ніж кабельне підключення.


Про деякі особливості нової технології розповів виконавчий директор Alphabet Ерік Шмідт під час виступу на щорічних зборах акціонерів. За його словами, технологія використовує більш досконалі мікропроцесори і наведення сигналу, що дозволяє добитися високої швидкості. При цьому підключення нових користувачів до цієї технології обходиться дешевше, ніж підключення за допомогою оптоволоконного кабелю Google Fiber, і не вимагає «перекопування саду» для прокладки кабелю.

У майбутньому році Alphabet планує розгорнути демонстраційну бездротову мережу в Канзас-Сіті. При цьому Шмідт уточнив, що компанія відчувають кілька бездротових технологій, для прийому сигналу яких користувачам доведеться встановлювати в своїх будинках спеціальні пристрої (ймовірно, мова йде не про стандартні WiFi-приймачах).

В ході виступу Шмідт також перерахував кілька технологій, які Alphabet вважає найбільш перспективними. Так, глава компанії згадав технології віртуальної реальності, штучного інтелекту, 3D-друку будівель, а також виробництво м'яса на рослинній основі.