БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  НОВИНИ   >>> 10 Лютого 2016

У Розтоках на Путильщині обіцяють відремонтувати два мости

ХОЧЕТЬСЯ ВІРИТИ / 

Найболючішою темою для жителів с. Розтоки вже тривалий час є сполучення між Путильським районом і Чернівцями та іншими районами області через неналежне функціонування двох тимчасових мостів. Обидві переправи розташовані на автодорозі державного значення Р-62 Криворівня - Усть-Путила - Старі Кути - Вижниця - Сторожинець - Чернівці, а дорога є єдиним сполученням Путильщини з обласним центром Чернівці та іншими районами. Про це пише ТВА.
 
У 2008 році, коли внаслідок стихійного лиха 1 км дороги був зруйнований, вирішили будувати 2 мости з переходом на сусідню Івано-Франківську область. Тоді ж розпочалося будівництво цих мостів та дороги між ними. За кошторисом, вартість будівництва становила майже 135 мільйонів гривень. За 2008-2009 роки було профінансовано 69,6 мільйона: змонтовано опори майбутніх мостів та укріплено береги річки, зведено земляне полотно дороги з боку Івано-Франківщини. Через річку Черемош змонтовано 2 тимчасові мости, які через тривалий термін експлуатації вичерпали свій ресурс, і наразі рух транспорту, вагою більше 5 тонн, там заборонено.
 
З метою прискорення забезпечення проїзду тимчасовими переправами на вказаній автодорозі на замовлення Служби автомобільних доріг виготовлено проектно-кошторисну документацію на відновлення їх несучої спроможності, повідомили у відомстві.
 
Після визначення підрядної організації планується (можливо, вже у лютому) за сприятливих погодних умов розпочати ремонтно-відновлювальні роботи.
 
БукІнфо (с)