БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  СПОРТ   >>> 14 Травня 2010

Наш земляк із Сокирян став чемпіоном світу з гирьового спорту серед юнаків!

ЗНАЙ НАШИХ ! / Із 28 квітня по 2 травня 2010 р. у Татарстані проводився чемпіонат світу з гирьового спорту – серед юнаків 1992-94 років народження.  У цих змаганнях, що відбувались у м.Казань, взяли участь команди із Німеччини, Польщі, Італії, Туреччини, Росії, Вірменії, Білорусі, а також з України (всього 148 учасників). І перше місце у нелегкій боротьбі здобула на чемпіонаті світу саме збірна юнаків України! (Друге місце – Росія, третє – Білорусь.)

Цією перемогою може гордитись, зокрема, Сокирянщина. Адже у складі збірної України виступав наш земляк – юнак із Романківців, обдарований, наполегливий Микола ТКАЧУК – нині студент Київського Національного університету. Він досяг найкращого результату у ваговій категорії 80 кг: 330 очок (поштовх – 120 і ривок 210 кг). Отож Сокирянщина тепер має свого чемпіона світу!

Варто щиро привітати як переможця – наполегливого й сильного юнака, так і його тренера – майстра спорту Миколу Павловича КАМІНСЬКОГО, який за багато років роботи в районі підготував вже не одного титулованого спортсмена. А ще – подяка спонсорам – директору Сокирянської спортивної школи Федору Блинду та Петру Івасюку, які надали матеріальну допомогу для поїздки Миколи Ткачука на чемпіонат світу. На жаль, лише вони відгукнулись на прохання посприяти у престижному для району й України питанні.Микола КАМІНСЬКИЙ,
тренер, майстер спорту України,
для БукІнфо (с)