БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПРОТЕСТИ   >>> 6 Квiтня 2015

ВО "Свобода" пікетує призначення нового керівника міліції Буковини. Пілігрім вирішив зустрітися у середу з журналістами (ФОТО + ДОДАНО ВІДЕО)

ВІСТКА ПІЛІГРІМУ /

 

У Чернівцях десяток активістів ВО "Свобода" розпочали пікет під приміщенням УМВС в області. Активісти незадоволені призначенням нового т.в.о. начальника УМВС в Чернівецькій області Сергія Пілігріма. Вони вимагають "прозорих призначень".

У нас мало інформації про нового начальника міліції Буковини, але йдеться не про нього, а про саму процедуру призначення, - сказав molbuk.ua голова облорганізації ВО "Свобода" Віталій Мельничук. - У нас є питання до попереднього начальника УМВС, якого чи то зняли, чи то кудись перевели. Так не має бути, це суперечить ідеям, які відстоювала Революція гідності.

До "свободівців" вийшов заступник начальника УМВС в області Сергій Ратушенко, який повідомив активістам, що найближчим часом новий керівник міліції дасть прес-конференцію, на якій активісти зможуть задати йому будь-які питання, які стосуються призначення.
 

Як відомо, минулого тижня Сергія Пілігріма призначили новим т.в.о. начальника УМВС в Чернівецькій області.

 

За повідомленням СГЗ УМВУ, у середу 8 квітня о 12:00 год. у приміщенні Прес-центру УМВС (адреса: м. Чернівці, вул. Чайковського, 4) відбудеться зустріч т.в.о. начальника УМВС України в Чернівецькій області Сергія Пілігріма із представниками ЗМІ Буковини

 

 

 

 

*****

Фото МБ, відео - газета "ЧАС"