БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  НОВИНИ   >>> 17 Червня 2014

Начальник УМВСУ Валерій Зінченко: "Попередньо встановлено, що за кермом автомобіля знаходився Андрій Доголіч" (ВІДЕО)

НЕ ВСІМ ЗАКОНИ ПИСАНІ /

Про хід слідчих та експертних дій в розслідуванні жахливого ДТП, яке сталося 13 червня поблизу села Валя Кузьмін і яке забрало чотири життя, 17 червня на прес-конференції розповіли начальник УМВС України в Чернівецькій області Валерій Зінченко та керівник апарату Апеляційного суду Чернівецької області Іван Сорохан.


За попередніми даними працівниками міліції було встановлено винуватця трагічної автомобільної аварії. Це був водій автомобіля «Фольксваґен Туареґ», який порушив швидкісний режим та виїхав на зустрічну смугу, внаслідок чого відбулося зіткнення з автомобілем «ВАЗ-21093». Після експертних дій попередньо встановлено, що за кермом «Фольксваґена» був Андрій Доголіч, - зять начальника управління ДАІ в Чернівецькій області. А власником транспортного засобу є Дмитро Васильович Добровольський, який також перебував в авто.

«Нами попередньо було встановлено, що за кермом цього автомобіля знаходився Доголіч Андрій Манолійович, 86-го року народження, якому повідомлено про підозру за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого статтею 286 частиною 3 Кримінального кодексу України. І затримано його в ізолятор тимчасового тримання. Далі матеріали були скеровані до суду першої інстанції з метою арешту правопорушника. Суд першої інстанції, а саме Шевченківський районний суд, виніс рішення, в якому було передбачено арешт, а також можливу заставу в розмірі 30 тисяч гривень. Ні прокуратура області, ні Управління внутрішніх справ області не погодилися з такою сумою застави. Негайно прокуратурою області та УМВС була внесена апеляція до Апеляційного суду. І годину назад Апеляційний суд прийняв інше рішення, на мою думку законне й оптимальне», - розповів Валерій Зінченко.

На даний момент мова про заставу більше не йде.

В момент аварії в салоні автомобіля «Фольксваген» перебувало четверо людей – дві жінки та два чоловіки, які втекли з місця події. Однак працівникам міліції вдалося всіх учасників ДТП знайти й опитати. Їхні покази, як наголошує Валерій Зінченко, плутаються.
 

Наразі остаточних висновків по аварії на Глибоччині немає, проводять автотехнічну та наркологічну експертизи.

 

 

БукІнфо (с)