БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини   >>> 26 Сiчня 2009

Молодь Чернівецького обласного осередку «Народної самооборони» та Чернівецької облорганізації «Вперед, Україно!» з нагоди Тетяниного дня провела святковий захід

25 січня - Тетянин день, день покровительки всіх студентів - свято, яке любить і відзначає будь-який студент, що поважає себе!

Тетянин день - свято молодості, свято всіх тих, хто зберігає в душі вогонь творчості, жагу знань, пошуку і відкриттів. Молодь Чернівецького обласного осередку громадського руху «Народна самооборона» та Чернівецької обласної організації політичної партії «Вперед, Україно!» з нагоди цього свята провела святковий захід. Захід в себе включав різноманітні конкурси, танці, співи, виступи студентів, а також проведення гри «Студентквест» серед команд студентів різних ВУЗів.

Молодь мала можливість зарядитись гарним настроєм створюючи карикатури на відомих політичних діячів, викладачів навчальних закладів. Тим хто любить малювати було запропоновано створити власну стінгазету - студентське життя на Буковині.

Згодом відбулися і решта конкурсів – «Найкращий вболівальник», «Саме оригінальне признання в коханні місту Чернівці», «Грання на уявній гітарі», «Авіабудування». На Театральній площі міста Чернівці лунали пісні та жарти. Чарівне відчуття свята створювали також ведучі, які вдало жартували, розповідали анекдоти на студентську тематику, цим самим підтримували святкову атмосферу не тільки серед учасників, але і серед глядачів.

Студенти у свій день мали можливість прийняти участь не тільки в розважальних конкурсах, але і в інтелектуальній грі – «Студентквест». Дана гра заключала в собі, розгадування загадок, але ці загадки були розташовані у визначних місцях Чернівців. В цій грі потрібно було знати не тільки місто з його принадами, але і вірші відомих класиків української літератури.

«Студентські роки – це прекрасна неповторна пора. Пора подій і великих звершень. Це найщасливіші роки молодості, палкого кохання, буяння мрій, бажання жити і творити. Тому ми вирішили відзначити цей день великою студентською родиною. Адже в Чернівцях є дуже багато ВУЗів. Цим заходом хотілось хоч на один день, відійти від буденного життя, і отримати масу приємних вражень і позитивних емоцій. Надіюсь нам вдалося» - прокоментував дану подію представник молодіжного крила Чернівецького обласного осередку громадського руху «Народна самооборона» Роман Канарський.

Студент – це найбільш динамічна частина суспільства, яка має особливий статус, своєрідний менталітет, незалежний погляд на життя! Студенти завжди були, є і будуть авангардом української молоді. Від їхньої небайдужої життєвої позиції, активної участі у суспільних перетвореннях великою мірою залежить і майбутнє України.


Алєся ЧОСИК,

прес-служба молодіжного крила Чернівецького обласного осередку громадського руху «Народна самооборона»