БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ЧЕРВОНА РУТА 2009   >>> 21 Вересня 2009

У Чернівцях заходи ювілейного фестивалю «Червона рута» відвідало понад 60 тисяч гостей та мешканців міста

Заходи ювілейного фестивалю «Червона рута», який проходив у Чернівцях з 16 по 20 вересня, відвідало понад 60 тисяч гостей та мешканців міста. Як повідомили БукІнфо у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС України в Чернівецькій області, до охорони громадського порядку під час заходів ХІ Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута», чемпіонату Європи «Мотокрос Націй Євро 2009» у Чернівцях було залучено понад 500 правоохоронців та військовослужбовців.

Для забезпечення правопорядку під час святкових заходів днів було задіяно максимальну кількість патрульних нарядів Батальйону патрульної служби при УМВС та нарядів співробітників УМВС, які у ці дні несли службу за рахунок особистого часу.

Серед гостей фестивалю були Президент України Віктор Ющенко з дружиною та дітьми, віце-прем’єр Іван Васюник, міністри культури і туризму Василь Вовкун та екології Георгій ФІЛІПЧУК, екс-спікер ВРУ Арсеній Яценюк з батьками, родина Івасюків, президент НТКУ Василь Ілащук, відомі діячі української естради.

«Під час проведення масових заходів фестивалю «Червона рута» та Мотокросу націй» порушень громадського порядку та надзвичайних подій не допущено», – повідомили у СЗГ УМВС у Чернівецькій області.БукІнфо (с)
Фото Сергія Зарайського, УНІАН/БукІнфо (c)