БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ЧЕРВОНА РУТА 2009   >>> 20 Вересня 2009

Сьогодні на ювілейному концерті – рекордсмени «Червоної рути»!

Вінницький гурт «Очеретяний кіт» зіграє сьогодні дві пісні на ювілейному концерті, який покажуть на Першому національному каналі у прямому ефірі. Така честь випала хлопцям завдяки унікальному досягненню: вони чотири рази виступали у загальнонаціональному фіналі «Червоної рути» - у 1995, 1997, 1999 та 2001 роках.

 

- Фестиваль знаковий тим, що на ньому завжди збирається безліч талановитих людей. І всі вони переважно із провінції. Там, як правило, зростають справжні самородки, яким невідоме таке слово, як «понти». Тому спілкування виходить досить насиченим. Наприклад, у Чернівцях ми маємо друзів серед таких колективів, як «Гуцул Каліпсо», «Стелсі» і «Самата». Також товаришуємо із Олександром Бойченком і дуже любили Василя Кожелянка. З усіма ми познайомилися на різних фестивалях. Однак «Червона рута» стала тим цементом, який скріпив багатьох талановитих людей. Це найважливіший фестиваль для кожного українського музиканта. І окрім творчого моменту він зближує протилежні статі. У нас дуже гарні враження від безпосереднього спілкування із дівчатами у дні «Рути». Тепер ми серйозніші – всі одружені, дехто має дітей, але колись «Червона рута» нам подарувала романтику вільного кохання. Як кажуть: українці всіх країн – кохайтеся!, - зазначають лідери гурту Роман Кріль та Володимир Войчишин.

 

На ювілейному концерті, що відбудеться сьогодні на стадіоні «Буковина», вінницький гурт зіграє свої хіти – «Мандрівка в Косаківку» та «Налягай на весла». Разом із хлопцями на сцену вийде найкращий чернівецький гітарист Сергій Собіщанський.

 

Ігор КРАВЦІВ, «БукІнфо» (с)