БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ЧЕРВОНА РУТА 2009   >>> 18 Вересня 2009

Кобзаря і суддю Едуарда Драча щиро радують цьогорічні конкурсанти Червоної Рути

Славнозвісний бард і кобзар Едуард Драч на ювілейному фестивалі сидить у авторитетному журі. Тож ми вирішили дізнатися його думку про рівень цьогорічних конкурсантів. 

 

- Мене надзвичайно порадували молоді люди, які виходять зараз на сцену, - каже пан Едуард. - Я часто входжу у склад журі різних фестивалів, але рівень цих виконавців справді є найдостойнішим. І це стосується всіх жанрів. Хоча більш оригінальною є рок-музика. Слава Богу, Україна починає відвертатися від фонограмного звучання і на перший план виходить живий звук. Недаремно найбільша кількість учасників представлена саме у цій номінації. Видно, що члени журі, які звиконали титанічну роботу на відбіркових етапах, не могли відсіяти більшу кількість гуртів, бо вони показують високий рівень гри. Для сьогодення це і є мейнстрімом вітчизняної сцени. Одне слово, всі ми отримуємо від суддівської роботи неабияке задоволення.

 

Для Едуарда Драча особливо приємно брати участь у фестивальних подіях "Червоної рути 2009", адже 20 років тому він став володарем першої премії у жанрі акустичної музики  на "Руті" у Чернівцях. 

 

Ігор КРАВЦІВ, "БукІнфо" (с)