БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  КРИМІНАЛ   >>> 28 Жовтня 2011

У маленькому Парижі з’явилися великі дебіли

ВАНДАЛІЗМ / 


Шановні друзі! Протягом вересня-жовтня 2011 року Чернівецька обласна громадська організація “Буковинська агенція регіонального розвитку” за сприяння Канадського фонду підтримки місцевих ініціатив при Посольстві Канади в Україні, в рамках реалізації проекту “Популяризація та розвиток дружньої до навколишнього середовища транспортної системи” встановила в м. Чернівці 4 велосипедні парковки.

  

Як повідомила БукІнфо заступник голови ЧОГО “БАРР” Тетяна Лебухорська, на жаль, нещодавно одна з таких парковок, що знаходиться на розі вулиць Кобилянської та Гоголя, зазнала значних пошкоджень внаслідок протиправних дій невідомих осіб. Інформаційний щит, на якому знаходилась карта центральної частини міста був зломаний, а труба, на якій він фіксувався, частково розрізана за допомогою болгарки (!).

 

Активісти громадської організації вже звернулась із заявою до правоохоронних органів з метою знайти і покарати порушника. Вони просять також відгукнутись усіх свідків зчиненого злочину і «не залишатись осторонь даної події, оскільки це вже, нажаль, не перший факт варварського ставлення до об’єктів, встановлених у м. Чернівці».


БукІнфо (с)