БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ЧЕРНІВЦІ   >>> 9 Сiчня 2021

"Віталькиної тисячі", яку кандидат в мери Чернівців Михайлішин обіцяв на виборах, не буде: у Ратуші пояснили чому

ДОСИТЬ ПОПУЛІЗМУ /

У Чернівцях виплачувати "тисячу від Михайлішина" не будуть.


Про це molbuk.ua повідомили у департаменті соціального захисту Чернівецької міськради.

"Кошти на виплату тисячі гривень мали би виділити у 2020 році, і це мало відбутися у 2020 році, – каже начальниця департаменту соціального захисту Чернівецької міської ради Людмила Березовська. – Грошей у той період на це ніхто не виділив. Тепер почався новий фінансовий рік, і на це гроші не передбачені. Тож тисячі гривень ніхто не отримає. Спочатку до нас часто телефонували пенсіонери, щоби уточнити про виплати, а тепер всі зрозуміли, що їх не буде, і телефонують лише одиниці".

Раніше повідомлялося, що напередодні другого туру виборів мера Чернівців кандидат на цю посаду Віталій Михайлішин на сесії міськради запропонував виплатити малозабезпеченим чернівчанам по одній тисячі гривень як матеріальну допомогу.

Депутати за рішення проголосували, але звідки гроші на це можна взяти, ніхто не з’ясовував.

Тим часом тисячі чернівчан почали приносити у департамент соціального захисту документи на виплату "тисячі Михайлішина". Біля дверей департаменту соціального захисту впродовж тижня був значний ажіотаж. За два тижні люди подали майже десять тисяч заяв. Щоби виплатити ці кошти, потрібно було з міського бюджету виділити 10 мільйонів гривень, яких не було. 
 
Фото МБ