БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ЧЕРНІВЦІ   >>> 4 Сiчня 2021

"Паркувальні майданчики в Чернівцях повинні бути муніципальними, і місто може заробляти на цьому пристойні гроші", - Клічук

АКТУАЛЬНО! /

 

Міський голова Чернівців Роман Клічук переконаний, що паркувальні майданчики в Чернівцях повинні бути муніципальними, і місто може заробляти на цьому пристойні гроші. Наразі, це питання у Ратуші вже розглядає новостворена депутатська комісія з питань ЖКГ.

 

Про це мер міста написав сьогодні на своїй сторінці у Фейсбук. 

 

Три вихідних дні, потім ще чотири. ) Після шалених виборчих перегонів та потужного старту нової каденції міської ради це навіть якось дивно. У багатьох депутатів те саме відчуття: немає часу на відпочинок, давайте вже працювати. ) І сьогодні робота в міській раді справді йшла повним ходом.

 

Так, зранку відбулось засідання депутатської комісії з питань ЖКГ. На комісії розглядалось болюче питання паркування на вулицях Чернівців. Надалі над ним буде працювати робоча група. І цього разу вона таки повинна довести справу до кінця: з паркуванням у місті треба навести лад. Звичайно, потрібно ще вивчити всі деталі, але я наразі дотримуюсь думки, що паркувальні майданчики в Чернівцях повинні бути муніципальними, і місто може заробляти на цьому пристойні гроші.

  

Я, в свою чергу, сьогодні розбирався в питанні стихійної торгівлі. Це надзвичайно складна проблема. І кожна інстанція, яка б мала її вирішувати, має своє бачення, свої вимоги, а іноді й свої виправдання щодо того, чому це явище усе ще існує в наших Чернівцях у такому малопривабливому вигляді.

Вихід бачу лише в об‘єднанні зусиль та співпраці і відповідних підрозділів міської ради, і поліції. На мою думку, це справа кількох місяців. 
 

Фото weche.info