БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  СКАНДАЛИ   >>> 19 Листопада 2020

Михайлішин у червні минулого року спонсорував партію Медведчука на 1 млн. 200 тис. гривень (ДОКУМЕНТ)

ЛИШЕ ФАКТ / 


Віталій Михалішин у червні 2019 року, менше ніж місяць до парламентських виборів, в яких до речі теж брав участь, спонсорував проросійську партію Віктора Медведчука - ОПЗЖ! Як свідчать документи з його електронної декларації, нинішній кандидат в мери Чернівців скинувся в загальну скарбничку партії на цілих 1 мільйон 200 тисяч гривень!


Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомляє громадський активіст Олег Миргород.

 

"Всі хто відвідав останнім часом хоча б раз Львів, Франківськ чи Тернопіль (чи читали як розвиваються ці міста) помічають неозброєним оком як вони відірвалися в своєму розвитку від Чернівців і нам їх не наздогнати. Причин їх успіху багато, однак однією з найголовніших є те, що в депутатський корпус цих міст останнім часом не входили, не входять і дуже надіюся що ніколи не увійдуть представники проросійських сил, типу ОПЗЖ та їм подібні. Їх там нема і це факт, - пише активіст.

 

Чого не скажеш про Чернівці. І хоч в міську раду вони (ОПЗЖ) не увійшли, однак на мерське крісло в 2 турі таки претендуватиме їх прихильник і відданий вихованець. Скажете що це брєд і тому подібне? То я вам скажу, що Михалішин Віталій Михайлович у 2019 році за менше ніж місяць до парламентських виборів, в яких до речі теж брав участь, спонсорував партію ОПЗЖ! Скинувся в загальну скарбничку партії цілих 1 мільйон 200 тисяч гривень.

 

Прикриваючись милими сюжетами з простими жителями, колишніми сусідами, «підприємцями» з Калинівського ринку ми можемо отримати російський реванш у вигляді прихильника ОПЗЖ. Російський реванш на порозі нашого дому – Чернівців!

  

То ж кого Чернівчани оберуть мером, від того і залежатиме чи зможе місто почати розвиватися чи далі будемо західноукраїнською руїною, - йдеться в дописі, до якого прикріплено копії з документу.