БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ЗДОРОВ'Я   >>> 3 Листопада 2020

У Чернівцях руйнується приміщення шкірно-венерологічного диспансеру, - ОДА (ФОТО)

ТАКІ РЕАЛІЇ /


Приміщення обласного шкірно-венерологічного диспансеру, що на вулиці М. Лермонтова, 6 у Чернівцях законсервували ще у 2011 році, після оптимізації закладу. Із того часу будівля площею майже у 640 квадратних метрів порожня та відключена від комунікацій.

 

Про це повідомляє Чернівецька ОДА у Фейсбук. 


Як розповіла генеральна директорка Вікторія Бойко, адміністрація диспансеру із 2017 року неодноразово зверталася до Чернівецької обласної ради з проханням ухвалити рішення про оренду вказаного приміщення. Останні листи надіслали у січні та жовтні цього року.

– За виручені від оренди гроші ми могли б придбати нове сучасне обладнання та розвивати диспансер, – пояснила Вікторія Бойко.

За словами заступниці голови Чернівецької обласної державної адміністрації Наталії Гусак, приміщення на вулиці Лермонтова, 6 є прикладом того, як руйнується та знецінюється власність громади.

– Нещодавно голова ОДА Сергій Осачук ініціював проведення інвентаризації комунального майна області, щоб з’ясувати ефективність його використання.

Рішення про оренду будівлі шкірно-венерологічного диспансеру не ухвалюють роками, тож замість того, аби приносити користь, вона занепадає, – каже Наталія Гусак.