БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  КОРДОН   >>> 31 Жовтня 2020

На Буковині бельгійські мандрівники на велосипедах намагалися проїхати до Румунії, порушивши кордон біля недіючого КПП “Дяківці”

ХЛОПЦІ ЩОСЬ ПОПЛУТАЛИ /


На Буковині прикордонники Чернівецького загону затримали двох іноземців, які на велосипедах намагалися порушити україно-румунський кордон поза пунктом пропуску.

 

Двох «горе-велосипедистів» прикордонники відділу «Герца» затримали вчора, 30 жовтня, неподалік пункту пропуску «Дяківці», який вже певний час не функціонує у зв’язку з реконструкцією.

Як повідомили БукІнфо у пресслужбі Чернівецького прикордонного загону, правопорушниками виявилися громадяни Бельгії 1993 та 1996 років народження. Чоловіків наряд виявив коли ті подолали загороджувальний паркан та вже з велосипедами прямували в сторону кордону, до якого залишалися лічені метри.

Як з’ясувалося згодом, чоловіки подорожували західними областями України. Продовжити свої мандри велосипедисти вирішили територією Румунії. Потрапити до сусідньої країни іноземці вирішили через пункт пропуску «Дяківці», на який їх скерував навігатор. Зрозумівши, що пункт перетину не функціонує, чоловіки спробували продовжити мандри у незаконний спосіб.

На даний час мандри бельгійців дещо скоригували правоохоронці, за спробу порушення державного кордону чоловікам доведеться сплатити штраф та відвідати пункт тимчасового утримання Чернівецького прикордонного загону.
 
Подальшу долю чоловіків вирішуватиме суд.