БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПОЛІТИКА   >>> 17 Жовтня 2020

Розпочинаю з себе: Марія Мандрик-Мельничук ділиться своїми шляхами розвитку краю у студії Суспільного (ВІДЕО)

ПОЗИЦІЯ ЛІДЕРА /


"Мала за честь працювати над розробкою трьох гуманітарних розділів #ПРОГРАМИ_НА_ВИБОРИ до місцевих рад разом з колегами-науковцями Є. Ткачем, С. Ткачем, О. Ванчуляком та І. Сідляром. Окремі положення програми я оприлюднила на телепроекті «Виборчий округ. Місцеві» на «Суспільному». 

 

Програма ЧОО ВО «СВОБОДА» складається з шести розділів, які охоплюють питання економічного, соціального розвитку, освіти, духовності, - написала у Фейсбук кандидат у депутати Чернівецької міської ради, голова правління ГО "Спілка жінок Буковини" Марія Мандрик-Мельничук.


Понад 25 років життя віддала освіті і науці, тому можу зсередини бачити проблеми і шляхи їх розв’язання.
 

Розділ 3 — «Виховання патріотизму починається з дитинства!»!

  

Без плекання справжньої любові до своєї країни, глибокого розуміння історичного минулого, вшанування справжніх героїв України, шани до культурної спадщини, рідної мови ми приречені на деградацію і духовне зубожіння!

Ви запитаєте мене: як саме можна це зробити, коли упродовж 30 років переписуються підручники, скорочуються години, нав’язуються штучні ідеї і цінності..? Наші діти сновигають на недобудовах та сміттєзвалищах, уникають живого спілкування, перебувають під впливом різних негативних явищ?!!!. Можна, якщо системно підходити до виховання дітей і молоді, то позитивний злам відбудеться!!
 


Ми пропонуємо розробити і запровадити в навчальні заклади викладання дисципліни «Основи культури та патріотичного виховання» із залученням справжніх фахівців, митців, ветеранів АТО-ООС, волонтерів, які можуть стати прикладом для наслідування!!

Мають запрацювати постійно діючі регіональні програми заходів національно-патріотичного спрямування!!! Ми ініціюємо створення мережі культурно-інформаційних хабів для дітей та підлітків – своєрідних майданчиків комунікації, розвитку, цікавого дозвілля, генерування оригінальних ідей та перших підліткових проектів!!

Нам вистачить знань і досвіду, що втілити цю ідею в життя Чернівців!"