БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПОЛІТИКА   >>> 16 Жовтня 2020

Проблеми, накопичені роками, не можна вирішити одним помахом, - Микола Федорук

ВІН ДОВОДИТЬ СПРАВИ ДІЛОМ /

Цього року до Чернівецької міської ради балотуються аж 19 партій. Серед них є чимало новачків, які переконують, що точно знають, як виправити ситуацію в місті. При чому наполягають, що зроблять це самотужки — без «тих», «цих» чи «інших».


Але обіцяти таке виборцям, на думку багаторічного міського голови Миколи Федорука, — це вже брехня та маніпуляція. Адже ухвалення будь-яких рішень без депутатської більшості та міжпартійних дискусій та переговорів у Ратуші — навіть юридично неможливе.

«Компроміси у новообраній міськраді Чернівців потрібні, але з тими, хто має досвід і бажання справами доводити свою любов до Чернівців, а не просто розказувати про це з білбордів. Любов та патріотизм до міста треба підкріплювати! При чому – професійними діями. Я колись вважав, що дуже добре знаю проблеми Чернівців, попрацювавши 7 років головою Першотравневого району, коли пішов на посаду міського голови. А виявилося, що треба ще багато чому навчитися. І сьогодні мене лякають ті люди, які знають, як все це повирішувати одним розчерком пера чи словом. Тому я вважаю, що підхід до роботи має бути професійним і коаліція має бути з тими, хто не на словах, а на ділі, зможе вирішувати проблеми Чернівців і чернівчан!». 
 
Про це йдеться на сторінці Миколи Федорука у Фейсбук.
 
Ексмер Микола Федорук не балотувався у мери, бо вважає, що йому це не дозволяє зробити вік. Хоча про це розмірковував.

Про це Микола Федорук розповів в ефірі каналу ТВА.

"Я про це розмірковував. І мене просили балотуватися на посаду міського голови. Але я категорично відмовився від цього. Тому що дивлюся в паспорт і років 20 назад я б ще подумав. А сьогодні треба давати дорогу і вчити молодих", - сказав Микола Федорук.

За словами Федорука, йому не байдужа доля Чернівців і він завжди стежить за подіями у місті.

"Мені небайдужа доля Чернівців і я, навіть тимчасово працюючи в Києві, переймався саме проблемами міста. Мене зустрічали люди і запитували: "А що, Ви в Чернівцях?" Я кажу: "Я з Чернівців нікуди не виїжджав. Тільки на сесії і на засідання комітету Верховної ради. А жив і житиму в Чернівцях". Тому мені прикро за те, до чого довели наше місто за ці роки. Через це я вирішив піти і повести за собою незаплямованих, практичних людей, які робитимуть добрі справи на благо Чернівців. Я буду їм допомагати", – заявив Микола Федорук.