БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  СКАНДАЛИ   >>> 15 Жовтня 2020

Продан пішов проти Шмигаля: він не погоджується зі запровадженням "червоної зони" у Чернівцях і називає це рішення "політично вмотивованим, щоб на вибори прийшло менше людей"

ВІРУС ЛАМАЄ ПЛАНИ? /


Секретар Чернівецької міської ради Василь Продан, який тимчасово виконує обов’язки міського голови Чернівців, вважає недоцільним рішення про введення "червоної" карантинної зони у місті.


Про це Продан сказав сьогодні у своєму відеозверненні, оприлюдненому на Facebook-сторінці. - пише МБ.

За його словами, наразі у Чернівцях не спостерігається суттєвого збільшення кількості хворих на коронавірусну інфекцію COVID-19. Продан вважає, що підстав для введення "червоної" зони нині немає.

"Ті обмеження, які будуть пропонувати з понеділка – наприклад, обмежити роботу магазинів... Звичайно, розумію, до чого це призведе. До того, що знову ж таки, люди замість того, щоб закупитись продуктами, будуть створювати черги в магазинах. І це тільки може пошкодити ситуації, і ніяк не покращити", – сказав секретар міськради.

Продан додав, що рішення щодо обмежень у Чернівцях, які ухвалить Державна комісія з ТЕБ та НС, Чернівецька міськрада буде "уважно розглядати".

"Але все рівно – рішення по карантинним обмеженням буде прийматись або міською радою, або виконавчим комітетом як тим органом, який згідно закону про захист населення від епідемії, має цим займатись.

Водночас секретар міськради переконаний, що цим рішення Держкомісії з ТЕБ та НС про нові карантинні обмеження "є політично мотивованим та пов’язане з виборами".

"Мабуть центральна влада хоче нас залякати для того, щоб на вибори прийшло менше людей. Я думаю, що це точно нікого не залякає і не зупинить, і вибори відбудуться вчасно", – сказав секретар міськради.

Нагадаємо, міста Чернівці, Новодністровськ, території Кельменецького та Кіцманського районів Чернівецької області потрапили до "червоної" зони карантинних обмежень. випадків зараження коронавірусною інфекцією COVID-19.

У Чернівецькій області сьогодні, 15 жовтня, медики зафіксували 199 нових випадків зараження коронавірусною інфекцією COVID-19. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук.

За його даними сьогодні обласний лабораторний центр опрацював 852 зразка.

Таким чином, на Буковині від початку епідемії зафіксовано 17203 випадків хвороби. Серед них 9172 осіб одужали, а 400 буковинців померли.