БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПОЛІТИКА   >>> 15 Жовтня 2020

Другановський – Михайлішин: чому ці дебати не відбудуться

ПІАР-ХІД /


Один з кандидатів на посаду міського голови Чернівців від «Слуг народу» Віталій Другановський 16 жовтня, тобто завтра, викликає на 18-ту годину на публічні дебати одного з лідерів виборчих перегонів на посаду мера міста – Віталія Михайлішина. Прес-служба "слуги" розіслала запрошення всім місцевим ЗМІ з проханням повідомити, хто бажає акредитуватися на це шоу.

 

Щоправда, Михайлішин згоди ще не дав (і навряд чи дасть). Будь-які публічні дебати для екс-регіонала стануть просто вбивчими, він точно не оратор, а публічні згадки опонентів в лице про не дуже світле минуле Михайлішина у Партії регіонів (чи щось подібне) можуть просто вивести Віталія Михайловича з рівноваги, як це було, здається, на позаминулих виборах до Ради під час телеефіру на каналі ТРК Чернівці, коли тоді він зустрічався зі своїм головним опонентом Миколою Федоруком.

 

Здається, у штабі Михайлішина це розуміють і схильні не повторювати минулих помилок. Там піарники вважають за краще реанімувати старий образ Михайлішина, як захисника знедолених чернівецьких пенсіонерів, друга спортсменів і старшого брата школярам. З відповідними «плюшками» електорату, які допомагає втілювати «невидимий» Василь Сафронович. Дарувати подарунки і роздавати обіцянки - це краща фішка для Михайлішина, ніж втрачати дар мови у студії від запитань від ветерана АТОшника, чому Віталій Михайлович до останнього не покидав Партію регіонів.

Зрозуміло, що у свою чергу команда Другановського задумала таку собі «багатоходовочку». Там теж насправді розуміють, що Михайлішин навряд чи піде на умови опонентів, які диктують порядок денний, тим більше, що цьому кандидатові більш цікаві Клічук з Каспруком, які за різними соціологічними опитуваннями, якраз «дихають» Михайлішину у спину. А тому у «зелених слуг» радше розрахунок на те, щоб у присутності акредитованих журналістів у конференц-залі бізнес-хабу при світлі телекамер урочисто заявити, що Михайлішин злякався публічних дебатів з Другановським, а далі зняти для цього традиційний відосік «Хто із ху…», який потім розганяти у соціальних мережах під гучними заголовками для свого квартального електорату, якого, схоже, у Чернівцях ще достатньо.

Якщо ж Михайлішин таки з’явиться до Другановського – значить він визнає цього «слугу» своїм серйозним опонентом, виконуючи його забаганки.

Отже, як на мене, це ідея фікс в самому зародку. Навіть готовий про це посперечатися.

Звичайно, будь-які дебати серед головних опонентів на тих чи інших виборах – це великий жирний плюс для будь-якої виборчої кампанії. Але, схоже, не цього разу. І не у Чернівцях. Дуже велика ціна помилки, особливо для того, хто досі тричі програвав. Тому я буду щиро подивований і приємно вражений, якщо у Чернівцях будь-які дебати все ж відбудуться у будь-якому форматі серед кандидатів першої «електоральної четвірки»…

Сергій ЗАРАЙСЬКИЙ, керівник порталу БукІнфо (с)