БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПОЛІТИКА   >>> 15 Жовтня 2020

Роман Клічук - багаторічний лідер серед сумлінних платників податків

ЦЕ ФАКТИ /


У 2018 році у приміщенні чернівецької обласної ДФС було представлено переможців регіонального туру Всеукраїнського рейтингу "Сумлінні платники податків-2018". Серед переможців у номінації "Сумлінний платник податків у сфері торгівлі" було відзначене ТОВ "РОМА", генеральний директор Роман Клічук.

 

Це було показано у сюжеті каналу "Чернівецький промінь". На врученні диплома у президії був присутній тодішній міський голова Чернівців Олексій Каспрук.

 

Через рік, у 2019-у, колектив Клічука знову був у лідерах рейтингу платників податків Буковини.

 

А якщо озирнутися ще назад, то і 14 травня 2014 року серед переможців обласного туру Всеукраїнського рейтингу "Сумлінні платники податків-2014" теж фігурувало ТОВ "РОМА".

 

Тобто, за всіма стандартами Роман Клічук впродовж років залишається взірцевим платником податків, який відраховує значні суми у бюджет держави та міста Чернівці. Ці кошти мали би йти на розвиток нашого рідного міста, якщо б його очолювали чистоплотні та дієві керівники. А так - маємо що маємо.

 

 

Залишається лише сподіватися, що новий керівник міста, якого чернівчани виберуть собі 25 жовтня 2020 року, дасть цьому раду і наведе лад не тільки у місті, а й у громадській скарбниці.

 

Зробить витрати прозорими для громадськості, радитиметься з людьми щодо того, як використовувати кошти. Звітуватиме за кожну копійку.

 

 

Крім того, Роман Клічук один з найбільших роботодавців, він відомий благодійник, який витратив на допомогу людям, котрі її потребують, мільйони гривень.

 

Про всі ці поважні рейтинги і добрі справи прекрасно знають лідери і "Пропозиції", і "Партії Чернівчан". Більше того, Олексій Каспрук майже завжди був присутній на імпрезах, де чествували сумлінних платників податків, і тис зі словами подяки руку Роману Клічуку.

 

Як же так могло статися, що тепер він, та іже з ним, активно поливають брудом і Романа Клічука, і його добрі справи.

 

Як все ж таки вибори змінюють людей, як жага влади на новому витку походу до неї може скурвлювати колишніх чиновників. До яких низів ще можуть опускатися ніби пристойні на перший погляд політики? Але батіг б'є в кінці. Альтернатива є. У міста буде новий міський голова, який знає, як його врятувати від руїни.

Андрій РОМАНЦОВ, журналіст
головний редактор видання "Район-інфо"