БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПОЛІТИКА   >>> 15 Жовтня 2020

Відзначення у Чернівцях на Покрову Дня Захисника України та Дня створення УПА за ініціативи громадськості вдалося на славу. "Зеленій владі" області це традиційно не цікаво... (ФОТО)

СЛАВА ГЕРОЯМ НАВІКИ! /

За ініціативи коменданта Громадського формування «Буковинська народна комендатура» Дмитра Чернишова та долученням свободівців відзначення наших захисників відбулося і зроблено це було на Покрову 14 жовтня в самому серці Чернівців на Центральній площі біля пам’ятника Тарасу Шевченку. Було велелюдно і погоду Господь дарував погожу та теплу.


Важливо, що підтримали відзначення Героїв-захисників не лише громадськість та патріотичні сили, але й місцева обласна та міська представницька влада. Чому знову ж таки не взяли офіційну участь в заходах до Дня Захисника України та Дня створення УПА представники виконавчої влади області, не будемо гадати… раніше подібне ігнорування ми вже не раз від них бачили…

Організатори відзначень дуже якісно склали сценарій урочистостей, при яких плавно перемежовувались з виступами концертні номера, відзначення захисників та вручення відзнак і подарунків.

Окрема подяка «Коменданту» Дмитру Чернишову за наполегливість та стійкість у реалізації задуманого, незважаючи на значний тиск та звинувачення зі сторони ОДА Дмитро Чернишов ще напередодні чітко озвучував свою патріотичну позицію у необхідності проведення святкових заходів до Дня Захисника України. І вчергове своїми діями довів всім що патріоти можуть і без ОДА спільно з громадськістю та місцевими радами організувати проведення заходів на найвищому рівні.

Перед врученням відзнак та подарунків від Чернівецької обласної ради, як заступник голови та свободівець у своєму виступі зазначив, що сьогодні на свято Покрови Пресвятої Богородиці ми відзначаємо визначний День слави української зброї, українського духу, української звитяги!
 


У всі часи українці вміли стратегічно і тактично перегравати ворога у відкритому протистоянні. Найяскравіший приклад цьому - звитяжне протистояння армії УПА проти двох імперій і її системну боротьбу за Незалежність України з радянським режимом, яка продовжувалася до середини 50 років.

Так і зараз саме завдяки безприкладному героїзму наших Героїв Небесної Сотні та тисяч майданівців по всій Україні в 2014 році Революція Гідності змела людиноненависницький режим Януковича. Тисячі майданівців відчувши незбориму потребу захисту рідної української землі від кремлівського агресора, добровольцями пішли на Східні фронти Донбасу та Півдня України. І саме завдячуючи нашим Героям московсько-української війни вдалося зупинити нахабного агресора на Донбасі.
 


Але путінська гідра вміє окуповувати не лише території, вони завдяки наявності активної кремлівської п'ятої колони через підконтрольні ЗМІ та окупований олігархами інформаційний простір зуміли нав'язати українцям свій сценарій тягучого медведчуківсько-путінського реваншу та в значній мірі дезорієнтувати українське суспільство.

Минула влада замість якнайшвидшої спільної з людьми мобілізації зусиль на протидію ворогу та відновлення економіки, проведення процесів деолігархізації, все більше втягувалася у різного роду корупційні схеми та втратила довіру людей. Це спричинило небезпечний прихід до влади інших ставлеників олігархів, які через непрофесіоналізм та повну неморальність знищують на всіх рівнях українське суспільство. Зараз "слуги..." вже мають "апетити" взяти під свій контроль місцеве самоврядування на місцях. Цього жодним чином не можна допускати.
 


На завершення свого виступу зазначив: "Для захисту України потрібно зараз мобілізуватися і не допустити "слуг...", та інші прокремлівські проекти до проходження в місцеві ради. Бійці-герої Україну захищають на Донбасі, а виборці на мирній території мають піти на вибори і своїм особистим рішенням - вибором патріотів до влади захистити Україну!"
 


Заходи до Дня Захисника України та Дня створення УПА в Чернівцях вдалися на славу. Прекрасними були виступи військового духового оркестру під керівництвом Георгія Новаковського, хорові твори університетської хорової капели «Дзвін», виступи дитячих танцювальних колективів. Запам’ятався виступ легендарного чернівецького композитора та співака Народного артиста України Павла Дворського. Цікавими були творчі інсталяції та імпрези.
 
Все це разом з виступами, відзначеннями та врученнями нагород для захисників та всіх присутніх справді створили свято. Саме тому всім організаторам, колективам та учасникам велика подяка за підготовлені на високому рівні святкові заходи для наших захисників.