БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  КРИМІНАЛ   >>> 14 Жовтня 2020

На Буковині затримали посадовців міськради за вимагання 10 тисяч доларів хабаря

ЗВІДКИ РОСТУТЬ ВУХА?  / 


Під час проведення заходів з ліквідації корупційних «схем» в органах місцевого самоврядування оперативники управління стратегічних розслідувань в Чернівецькій області Нацполіції викрили факти вимагання посадовими особами однієї з міських рад регіону неправомірної вигоди з місцевих підприємців, пише ІА АСС з посиланням на Департамент стратегічних розслідувань Національну поліцію України.

 

Поліцейські встановили, що організувала корупційну «схему» виконуюча обов’язки міського голови – секретар міської ради. За сприяння у безперешкодному оформленні договорів оренди нерухомого майна комунальної власності по занижених цінах підприємці повинні були сплачувати посадовиці «невеличку подяку».

 

Також у «схемі» були задіяні депутатка цієї ради та її родич. Останній виконував роль посередника. За вирішення питання з орендою приміщень та земельної ділянки, а також в подальшому зменшення щомісячної орендної ставки, місцевий підприємець повинен був заплатити зловмисницям через посередника 10 тисяч доларів США «винагороди».

 

Неправомірну вигоду отримували у кілька етапів. 13 жовтня оперативники Управління стратегічних розслідувань в Чернівецькій області Нацполіції та слідчі поліції Івано-Франківської області затримали трьох осіб під час розподілу коштів безпосередньо на об’єкті оренди.

 

З місця затримання поліцейські вилучили 4000 доларів США, одержаних зловмисниками у якості чергової частини від обумовленої суми неправомірної вигоди. Раніше правоохоронці задокументували отримання у якості хабара ще 47 тисяч гривень.  

 

На фото: Нацполіції України Гроші вимагали за оформлення договорів оренди нерухомого майна комунальної власності по занижених цінах. Кошти отримували у кілька «траншів». Затримали зловмисників під час розподілу грошей.