БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПОЛІТИКА   >>> 14 Жовтня 2020

"Слуга" Другановський викликає Михайлішина на дебати і каже, що йому "боляче дивитися на ті політичні сили, які протягом десяти років планомірно знищували наше місто"

КТО ОТВЄТІТ ЗА БАЗАР? / 

Кандидат у мери Чернівців від партії "Слуга народу" Віталій Другановський запросив на дебати кандидата у мери Чернівців від партії "Команда Михайлішина".


Про це повідомив Віталій Другановський у відеозверненні на свої Фейсбук-сторінці, - пише МБ.

"Мені боляче дивитися на ті політичні сили, які протягом десяти років планомірно знищували наше місто. Планомірно знищували нашу молодь. І вони наразі знову планують зайти у цю міську раду, в цю обласну раду. Вони показують себе, що нібито нічого не відбувалося за останні роки, що все було чудово. Відвідують заходи, де є старше покоління, здають кров", - сказав Віталій Другановський.

За словами Віталія Другановського, він пропонує для дебатів будь-який майданчик.

"Я хочу зараз офіційно викликати на політичні дебати представників старої політичної сили. Наразі там залишився один представник, який складає конкурентну боротьбу. Це Віталій Михайлішин. Я пропоную у п’ятницю (16 жовтня), о 18.00, будь-який запропонований вами майданчик. Якщо не зможете знайти, ми вам запропонуємо. У мене є якнайменше три запитання до вас. І я так само готовий відповісти на запитання, які у вас будуть до мене", - сказав Віталій Другановський.

Як повідомили в обласному штабі партії "Слуга народу" наразі вони готують офіційний лист-звернення про дебати до партії "Команда Михайлішина".

Нагадаємо, раніше кандидат у мери Чернівців від партії "Єдина Альтернатива" Роман Клічук запросив на дебати Каспрука і Михайлішина.