БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПОЛІТИКА   >>> 13 Жовтня 2020

Максим Бурбак прогнозує, що до Чернівецької обласної ради пройде небагато тих "хто піариться на рейтингу Зеленського

ЗЕ ЗДУВАЄТЬСЯ, ШОУ ЗАКРИВАЄТЬСЯ... / 


Провладна партія не отримає високого результату на місцевих виборах у Чернівецькій обласній раді, – заявив народний депутат двох попередніх скликань Максим Бурбак в ефірі телеканалу ТВА.
 

«Цього разу «хайпу» вже не буде. Те, що було на виборах президентських і позачергових парламентських минулого року, на місцевих виборах вже не відбудеться. І попри те, що провладна партія завжди має сталий відсоток, особливо на Буковині – 10-12% – кількість тих облич, які будуть намагатися на прізвищі Зеленського зайти в обласну раду, буде не такою великою, як могла би бути минулого року.

 

Бачу багато відомих облич у цьому списку. Є деякі аж занадто відомі у цьому переліку. Хоча перша п’ятірка – нові обличчя, але бачимо Семенюка Івана Васильовича («Роднічок»), який кілька разів балотувався і до Верховної ради, і був депутатом обласної ради і від «Партії регіонів», і «Наш край», бачимо Маковея Андрія Дмитровича – це чинний депутат обласної ради від «Батьківщини», мабуть, там не знайшлося відповідного місця Андрію Дмитровичу, хоча на минулих позачергових виборах до парламенту він ішов від «Батьківщини».

 

Бачимо і Бічера Василя – забудовника з Глибоцького району, який брався за будівництво пунктів перетину в Герцаївському районі і так ті пункти й стоять недобудовані. Любимський Василь – представник БПП, Володимира Жаровського, колишнього депутата Чернівецької міськради 21 номером – таке гідне місце», – іронізує політик.