БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ЧЕРНІВЦІ   >>> 30 Вересня 2020

Відомий у Чернівцях підприємець і меценат Олег Охотський прогнозує великі сюрпризи і запеклу боротьбу за крісло мера

БЕРЕМО НА ЗАМІТКУ /


Відомий у Чернівцях підприємець і меценат, колишній депутат Чернівецької міської ради Олег Охотський, який вдало визначив лідерів минулорічних парламентських виборів в обласному центрі, тепер передбачає великі сюрпризи і запеклу боротьбу за крісло мера міста.

 

На своїй сторінці у Фейсбук він оприлюднив скріншот з нашого порталу про свій прогноз на парламентські вибори 2019 року і тепер обіцяє щоп’ятниці, в ході кампанії, детально давати характеристику лідерам нинішніх перегонів на посаду чернівецького міського голови.


«Величезне прохання до скептиків! Це моя стаття за три тижні до парламентських виборів 2019 року та результати виборів !!! 100 відсоткове попадання! Будьте уважні, вчорашній рейтинг трійки лідерів виборів на мера Чернівців зміниться і по місцях, і за своїм складом. Заздалегідь прошу вибачення у кандидатів з 4 по 16 місце, немає можливості займатися Вами усіма, хоча багато хто з Вас чудові і гідні люди. Моя мета - показати людям рейтинги і відкрити багато кому очі на першу трійку. Щоп'ятниці я буду давати Вам для ознайомлення нову соціологію і висловлювати свою думку про кожного з першої трійки, акцентуючи увагу на професійних, моральних, ділових та особистих якостях [цих кандидатів]», - йдеться у повідомленні на сторінці Олега Охотського у соцмережі.
 


Оголошені у Фейсбук наміри активіста викликали жваве обговорення на сторінці підприємця. До нього включилися, як діючий мер Олексій Каспрук, кандидат на посаду мера Ілля Хочь й навіть екс-голова Чернівецької ОДА Роман Ванзуряк. Сам Олег Охотський в коментарі БукІнфо зазначив, що мова йде не стільки про публічні соціологічні дослідження, як про витік даних про реальні рейтинги, які стають відомими йому з різних штабів опонентів.
 
 


«Свої джерела я, звісно, оприлюднити не можу, але повірте, вони об’єктивні. Потім все звіримо. Моє завдання як патріота Чернівців – сприяти обранню людини, котра справді зможе навести лад в обласному центрі. Мені не цікаве конкретне прізвище, я ні за кого не агітуватиму і не стою на жодному боці – мені важливо дати об’єктивну та незаангажовану інформацію виборцям, які так само бажають добра своєму місту, про головних претендентів на посаду мера. Дуже хочу, щоб чернівчани не помилилися у своєму виборі – ми на це вже не маємо права», - каже в коментарі БукІнфо Олег Охотський.

Він також додав, що трійку нинішніх лідерів Каспрука, Михайлішина та Другановського швидкими темпами наздоганяє Роман Клічук. "Тим цікавішою буде виборча кампанія. Від цього лише виграє місто", - каже Охотський.