БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПОЛІТИКА   >>> 26 Вересня 2020

Стало відомо, хто балотуватиметься до Чернівецької облради від "Аграрної партії"

КОСАРІ І ПЛУГАРІ, ЄДНАЙТЕСЯ! / 


Представники "Аграрної партії України" подали до обласної ТВК списки кандидатів, які братимуть участь у виборах до Чернівецької обласної ради.


Про це Суспільному Буковини сказав голова обласної комісії Микола Каспрук.

Серед кандидатів – заступник голови Чернівецької облдержадміністрації Олексій Бойко. До призначення був заступником голови Сокирянської районної ради Василя Козака, який також балотується за списком партії.
 

"Обличчя" списку Василь Козак — голова Сокирянської районної державної адміністрації. Був членом "Солідарності" та "Батьківщини". З "Батьківщини" його виключили за "зраду інтересів виборців заради власної вигоди". Двічі був депутатом обласної ради, тричі — Сокирянської районної ради. З 2010 по 2014 рік обіймав посаду голови Сокирянської РДА, втім написав заяву на звільнення після розстрілів на Майдані.

 

Тоді Козак в коментарі виданню "Молодий буковинець" заявив, що "влада не варта краплі пролитої крові", відтак він не хоче бути її представником. У 2019 році балотувався до Верховної Ради від "Аграрної партії України", втім зняв свою кандидатуру на користь висуванця від "Слуги народу" Валерія Божика, пізніше агітував за нього. Його син Володимир балотувався за списком "Слуги народу" та став нардепом.


До облради балотуватиметься начальник Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Василь Гончар та керівниця громадської організації "Роботодавці Кельменецького району" Марія Тимінська.

Також висувають чинну депутатку облради, приватну підприємицю Лілію Бортич. Вона є головою Асоціації сільгоспвиробників Чернівецької області.