БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  БЛАГОДІЙНІСТЬ   >>> 24 Вересня 2020

На Буковині громадські організації допомагають лікувальним закладам боротись з короновірусом

СВІТ НЕ БЕЗ ДОБРИХ ЛЮДЕЙ / 


Громадська організація "Гільфе" передала медичним закладам Чернівецької області більше ніж 9 тон гуманітарної допомоги, до складу якої входило медичне обладнання (рентгент апарати, кондинсатори, мультитестери тощо), а також лікарняні ліжка та матраци.

 

Як відзначила заступник голови ГО "Гільфе" Людмила Бродова: "до нас неодноразово звертались медичні установи з проханням сприяти в отриманні обладнання. Кількість хворих на коронавірус в області, на жаль, не зменшується, тому готсрим залишається питання забезпечення цих хворих лікарняними ліжками".

 

Допомогу передано в лікарні, які приймають хворих на COVID-19.: Глибоцьку, Кіцманську, Кельменецьку, Сторожинецьку ЦРЛ, міську лікарню №1 тощо. Гільфе отримала цю допомогу з Німеччини від Humanitäre Hilfe. 

 

Вирішенні логістичних питань з доставки ГО «Гільфе» обладнання по Україні стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агенство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проєкту «Допомога у наданні гуманітарної допомоги Чернівецьким лікарням».