БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПОЛІТИКА   >>> 22 Вересня 2020

Зеленський знайшов собі ще одного іноземного реформатора - мільярдера з Казахстану, який колись був чабаном

ВІВЦІ МОЇ, ВІВЦІ... / 

Казахський мільйонер Маргулан Сейсембаєв допомагатиме президенту Володимиру Зеленському підвищувати ефективність реформ і законодавства в Україні.

"Зустрічався з президентом України Володимиром Зеленським. Поговорили з ним і його командою близько години. Я презентував йому свою пропозицію щодо підвищення ефективності процесу впровадження реформ та законодавства", - написав мільйонер у Facebook.

"Йому (Зеленському) все дуже сподобалося. Він сказав, що це настільки потрібно і важливо. Це їм потрібно ще "вчора". Попросив прискорити. Я пообіцяв розпочати роботу негайно", – додав Сейсембаєв.

Сейсембаєв зазначив, що може надовго "застряти" в Україні, оскільки тут на нього чекає "велика, цікава й копітка робота".

Він також заявив, що не збирається займатися революціями чи якоюсь опозиційною діяльністю, а лише допомагатиме Україні зокрема, з реформою державного апарату.

Маргулан Сейсембаєв – казахстанський підприємець, голова ради директорів компанії "Сеймар" (1991-2009). Акціонер АТ "Альянс Банк" (до 2009 року). Президент Федерації шахів Казахстану (2007-2009).


На фото: бізнесмен із Казахстану зустрівся із Зеленським і розкрив свої плани в Україні.

Фото: Facebook/seimargulan