БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ЧЕРНІВЦІ   >>> 5 Серпня 2020

Дмитро Сірман та Юрій Бурега стали заступниками... мера Чернівців

ЗАСТУПНИКИ БЕЗ МЕРА /


Чернівецька міська рада затвердила кандидатуру депутата міськради Юрія Буреги на посаді заступника міського голови Чернівців з питань діяльності виконавчих органів міськради.


Як повідомляє molbuk.ua, за відповідне рішення сьогодні на сесії міськради проголосували 26 депутатів.

Раніше Бурега у коментарі molbuk.ua повідомив, що стати заступником міського голови Чернівців йому запропонував секретар міськради Василь Продан.
 

"Це посада, яку займав до свого звільнення Леонтій Георгій Георгійович. Вона чотири з половиною роки була вакантною. Це – питання житлово-комунального господарства, яке сьогодні, м’яко кажучи, кульгає в місті. Частину цих повноважень доручатимуть мені", – додав Юрій Бурега. 

 


Також сьогодні міськрада затвердила Дмитра Сірмана на посаді заступника міського голови Чернівців. Відповідне рішення міськрада сьогодні ухвалила 25-ма голосами депутатів, пише molbuk.uaПеред голосуванням у сесійній залі виникли дискусії з приводу того, чи проект рішення щодо призначення Сірмана заступником міського голови дотримався норм закону "Про доступ до публічної інформації", яким передбачено, що проект рішення повинен бути оприлюднений на сайті міськради за 20 днів до голосування.

Окрім того, депутат Василь Максимюк поцікавився у секретаря міськради Василя Продана, чому питання затвердження заступників мера ухвалюються в такому швидкому темпі, натомість проект рішення про відсторонення секретаря міськради ще не розглядалося депутатами.

На це Продан сказав, що він раніше пропонував це питання розглянути, однак Максимюк був проти. Також Продан зауважив, що він готовий винести питання про припинення повноважень секретаря міськради сьогодні на розгляд сесії міськради.
 

Фото МБ