БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  СКАНДАЛИ   >>> 3 Серпня 2020

Не бажаю працювати з "вийди отсюда розбійниками": у Чернівецькій міськраді голосно "грюкнув дверима" посадовець з команди Каспрука

ЩЕ НЕ ВЕЧІР / 


У Чернівецькій міськраді звільнився керівник відділу міжнародних відносин Сергій Андрущак. Про це він повідомив у дописі на власній сторінці у Facebook, пише molbuk.ua

"В умовах, коли місто знову опинилося без міського голови, мені довелося написати заяву "за власним бажанням". Хоча точніше було б написати "за власним небажанням" працювати з "вийди отсюда розбійниками", які тимчасово опинилися у керма міста. Тож дякую усім колегам та партнерам за роботу і до скорих зустрічей", – написав Андрущак.

Водночас на сайті НАЗК з’явилась електронна декларація Андрущака про його звільнення з посади у Чернівецькій міськраді.
 


Раніше повідомлялося, що секретар Чернівецької міськради Василь Продан, який наразі виконує обов’язки міського голови Чернівців, звільнив з посади радника мера Володимира Пулинця.

Раніше повідомлялося, що Верховний суд України скасував дію рішень двох судів про поновлення міського голови Чернівців Олексія Каспрука, відсторонивши його від посади. Водночас ВС передав справу щодо Каспрука на повторний розгляд судом першої інстанції.