БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  СКАНДАЛИ   >>> 3 Серпня 2020

"Я не вимагав хабаря, а всі події - плата за мою тверду позицію": Директора департаменту освіти ОДА Харатіна звільнили з-під варти без застави

ОТАКОЇ... /


Директор Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА Микола Харатін написав заяву на звільнення. Про це він повідомив на сторінці у Фейсбук, пише ІА АСС.

 

Сьогодні Микола Харатін повідомив у Фейсбук, що він не вимагав жодних хабарів, а на його руках не було слідів від мічених і підкладених доларів. Своє затримання Микола Харатін пов'язує з помстою за його тверду позицію. Ухвалою Хмельницького міського районного суду його звільнили з-під варти без внесення грошової застави та відсторонення від посади.

 

«Дорогі мої друзі і недруги також, ніяких хабарів я не вимагав, на моїх руках не було ніяких слідів від мічених і підкладених доларів.Всі події - плата за мою неугодність та тверду позицію. Тому ухвалою Хмельницького міськрайонного суду мене негайно звільнено з під варти без внесення грошової застави і без відсторонення від посади. Розуміючи резонанс подій, залишаю посаду директора департаменту освіти і науки. Написав заяву на звільнення», - написав Микола Харатін. 

 

 

Нагадаємо, що 30 липня слідчі Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, затримали директора одного із департаментів Чернівецької обласної державної адміністрації за одержання неправомірної вигоди службовою особою, поєднане з вимаганням. За інформацією ДБР, чиновник мав отримати «відкат» після перемоги в тендері у сумі 220 тисяч гривень. Згодом стало відомо, що затриманий - директор Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА Микола Харатін. 

 

 

Фото МБ та ДБР