БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПОЛІТИКА   >>> 29 Червня 2020

У Чернівцях стартувала нова політична сила?

СТАЄ ЦІКАВО /

У мережі чернівчани запустили флешмоб #накипіло: на своїх сторінках у Facebook вони публікують дописи із цим хештегом, розповідаючи про невирішені проблеми Чернівців та про те, як цю ситуацію можна змінити.


Цю акцію у соцмережі запустили у суботу, 27 червня. Одними з перших до флешмобу долучилися підприємці Василь Зазуляк, Оксана Філіпова, Олександр Побережний, завідувачка кафедри практичної психології ЧНУ Валентина Радчук та чимало інших відомих у місті людей.

У своїх дописах вони скаржаться на погану інфраструктуру в Чернівцях та безчинство місцевих чиновників, яке призвело до такої ситуації.

За інформацією власних джерел molbuk.ua, цей флешмоб є неофіційним стартом нової політичної сили "Альтернатива", у команді якої буде чимало чернівецьких підприємців. За неофіційними даними, одним з головних керівників у цій партії є бізнесмен Роман Клічук – співвласник низки ресторанів та мереж магазинів на Буковині. Сама ж політична партія, за неофіційною інформацією, має на меті стати "третьою силою" у боротьбі між місцевими групами впливу. За інформацією БукІнфо, розкруткою проекту займається PR-команда з Києва.
 

Раніше мер Чернівців заявляв, що поки що не бачить гідних кандидатів на посаду мера Чернівців. На його думку, потенційні кандидати лише намагаються вибудувати собі піар на критиці діяльності Каспрука. 

 

 

 

 

 

Фото: Misha Shmorgun/Facebook