БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  НАДЗВИЧАЙНІ СИТУАЦІЇ   >>> 25 Червня 2020

Це не остаточна і не кінцева сума фінансової допомоги, - Осачук про виділені урядом кошти на ліквідацію паводку

ПОЖИВЕМО - ПОБАЧИМО /  

Голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук запевнив, що майже 90 мільйонів гривень, виділених Кабміном на подолання наслідків негоди на Буковині – не остання допомога уряду для регіону, який зазнав суттєвих збитків.


Як повідомляє molbuk.ua, про це посадовець сказав сьогодні у прямому ефірі у Facebook.

За його словами, сьогодні Кабмін своїм рішення передбачив для Буковини "близько 100 мільйонів гривень".

"30 мільйонів – на обласну державну адміністрацію і 58 мільйонів гривень – для гідротехнічних споруд, для того, щоби в першу чергу укріпити береги і дамби, які зараз були пошкоджені. А також десяток мільйонів гривень розраховуємо отримати для підрозділів ДСНС, поліція та Нацгвардія", – сказав голова ОДА.

Водночас Осачук закликав буковинців не порівнювати суми грошей, виділених Чернівецькій та іншим областям, які потрапили у зону природнього лиха.

"Проте, хочу наголосити, що це не остаточна і не кінцева сума фінансової допомоги із державного резервного фонду. Наступні частини коштів для компенсації і фінансування відновлювальних робіт будуть від уряду надходити. Про це нас сьогодні запевнили. Тому я прошу не спекулювати на цій темі, не порівнювати, скільки і яким областям виділили. Ці кошти будуть надходити відразу, як ми зможемо їх розподіляти і роздавати людям на відновлення господарств і відновлення нормального життя", – повідомив голова Чернівецької ОДА.

Нагадаємо, уряд виділив 30 мільйонів гривень для ліквідації наслідків паводків на Буковині. Водночас додатково профінансували Басейнове управління – на відновлення дамб виділили 58 мільйонів.

Сума збитків через паводок і сильні грози на Буковині перевищила 850 мільйонів гривень, щоправда, інформацію продовжують збирати.