БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  НАДЗВИЧАЙНІ СИТУАЦІЇ   >>> 25 Червня 2020

На ліквідацію наслідків повені уряд виділив Івано-Франківщині 480 мільйонів допомоги, Буковині лише 30 млн. грн + кошти Держводагентству

ЯК КІТ НАПЛАКАВ... / 


Кабінет Міністрів України виділив 30 мільйонів гривень на подолання наслідків негоди у Чернівецькій області.


Про це заявили на засіданні уряду сьогодні, 25 червня.

Так, уряд схвалив виділення 672 мільйонів гривень з резервного фонду державного бюджету з метою ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на територіях Івано-Франківської, Чернівецької, Закарпатської та Львівської областей. Ці кошти спрямують на допомогу постраждалому населенню та відновлення аварійної інфраструктури.

Прикарпаття отримає 480 мільйонів грн. допомоги, Буковина і Закарпаття - по 30 мільйонів грн., Львівщина - 10 мільйонів. Також 90 мільйонів передадуть Держводагентству, 30 мільйонів - Держлісагентству.

Прем'єрміністр Денис Шмигаль уточнив, що дані цифри не остаточні і можуть коригуватися залежно від остаточних розразунків збитків у кожній з областей.

Нагадаємо, внаслідок стихії на Буковині підтоплено понад 700 будинків і сотні гектарів полів. Пошкоджено 17 мостів і десяток доріг. Кілька сіл відключені від світла і газу, шо шести сіл неможливо дістатися транспортом.