БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПОЛІТИКА   >>> 17 Червня 2020

Мер Чернівців Каспрук увійде до «партії мерів», – ДТ

ПІДГОТОВКА ДО ВИБОРІВ / 

Міський голова Чернівців Олексій Каспрук разом з мерами Дніпра, Миколаєва та Житомира увійшов до складу організаторів проекту "Пропозиція".


Про це повідомляє МБ з посиланням на Дзеркало тижня, яке має власні джерела.

Зазначається, що у складі організаторів "партії мерів"

У складі організаторів проекту мери Борис Філатов (Дніпро), Олександр Сєнкевич (Миколаїв), Олексій Каспрук (Чернівці) та Сергій Сухомлин (Житомир)

За інформацією джерел "Дзеркала тижня", у п'ятницю буде офіційна презентація партії, оголошення програми дій і запрошення всіх колег до переговорів, а на третє липня призначено з'їзд.

"Є підтвердження, що навіть ті мери, які вже є членами інших партійних проектів, будуть присутні на з'їзді в якості почесних гостів, і в знак солідарності підпишуть декларацію про чесні вибори та спільні дії у випадку політичних переслідувань і свавілля правоохоронних органів".

Мери поводяться досить стримано, не коментуючи майбутню подію, пояснюючи свою позицію тим, що на них йде постійний політичний тиск, в тому числі з діями силових структур.

Йдеться про загальнонаціональний проект, який буде відстоювати інтереси місцевого самоврядування.

"Офіційно буде запропоновано вступати всім, хто за ідею, і будемо запрошувати на з'їзд всіх, - уточнює джерело. - У партії буде крило ОТГ. Представники дрібних громад дуже насторожено сприймали ідею, але коли їм сказали, що вони можуть створювати свою рівноправну фракцію, то дуже запалилися".

Кличко не бере участь у створенні проекту, однак теж буде запрошений на презентацію партії мерів.

Для реалізації проекту використана партія "Нова Європейська Україна", яка перереєстрована в Дніпрі і перейменована в "ПРОПОЗИЦІЮ".